Práce

Práce Ústí nad Labem

KONZULTANT OSOBNÍCH PŮJČEK

název pozice: KONZULTANT OSOBNÍCH PŮJČEK

místo práce: Ústí nad Labem / Ústecký kraj / Česká republika

popis pozice

- telefonický kontakt s klienty společnosti
- poskytování informací o osobních půjčkách a o podmínkách žádosti o úvěr
- nabízení produktů klientům a potencionálním zákazníkům společnosti
- telefonický prodej úvěrových produktů
- příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru dle požadavků klienta
- získávání pokladů k uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru
- ověřování úplnosti a správnosti údajů a podkladů k úvěru získaných od klienta
- aktualizace a ověřování dat
- poskytování administrativní podpory oddělení osobních půjče

požadujeme

- SŠ/VOŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření)
- obchodní talent – schopnost získat klienta a prodat
- výborné komunikační schopnosti
- umění zaujmout, navázat pozitivní vztah s klientem
- reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
- vysoké pracovní nasazení
- schopnost navrhovat nová řešení dle individuálních požadavků a možností klienta
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office), rychlé psaní na klávesnici

nabízíme

- silné zázemí nadnárodní společnosti
- práci v mladém dynamickém týmu
- zajímavou a odpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
- podporu osobního i profesního růstu, podporu dalšího vzdělávání v oboru
- možnost využívání programu zaměstnaneckých výhod

název firmy

CETELEM ČR, a.s.

kontaktní údaje

zamestnani@cetelem.cz