Práce

Práce České Budějovice

hostesky, tanecnice

název pozice: hostesky, tanecnice

místo práce: České Budějovice / Jihočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Hledáme tanečnice, hostesky a topless obsluhu do nově otevřeného kabaretu v Českých Budějovicích. Jsi ve věku od 18ti do 30ti let a ráda se bavíš s lidmi? Tak třeba hledáme právě tebe! NEJEDNÁ SE O NIGHT CLUB!
Vaše životopisy a aktuální fotografi zasílejte prosím na: Cancan.cabaret@email.cz

požadujeme

- Věk nad 18 let- Komunikativnost- Všeobecný přehled- Reprezentativní vzhled- Minimálně jeden cizí jazyk

nabízíme

- Nadprůměrné výdělky- Motivační osobní ohodnocení- Příjemný kolektiv- Teambuildingové akce- Možnost ubytování

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Brigáda

název firmy

CanCan cabaret variete

obor

Ostatní

Lidské zdroje, personalistka