Práce

Práce Český Krumlov

Finanční analytik - pracovník CONTROLLINGU

název pozice: Finanční analytik - pracovník CONTROLLINGU

místo práce: Český Krumlov / Jihočeský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost LINDE POHONY s.r.o. zabývající se výrobou pohonných os (nápravových a řídících) pro vysokozdvižné vozíky.

Náplň práce:
Zpracování roční účetní závěrky, měsíční reporting, interní controlling, zpracování BAB – měsíčně, zpracování minutových tarifů a pravidelná aktualizace, vyhodnocování rentability jednotlivých výrobků, analýzy vynaložených nákladů a návrhy změn za účelem dosažení úspor, plánování nákladů na investice a údržbu, plánování a zpracování rozpočtu.

požadujeme

VŠ, specializace – obchodní a ekonomický směr (finance a účetnictví výhodou), 1-2 roky praxe ve finančním controllingu, finančních analýzách a reportingu, znalost mezinárodních účetních standardů IAS výhodou, znalost mapování a vyhodnocování podnikových procesů, aktivní znalost AJ slovem a písmem, NJ výhodou, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, analytické myšlení.

nabízíme

Jazykové vzdělávání v prostorách firmy, odpovídající mzdové ohodnocení + prémie, 25 dní řádné dovolené, odborné vzdělávání a profesní růst, příspěvek na soukromé životní pojištění po 1. roce, příjemné pracovní prostředí v moderně vybavené zahraniční firmě.

Místo práce: Český Krumlov

Termín nástupu: Dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Účetnictví

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 10.12.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky