Práce

Práce Čestlice

SKLADNÍK / ŘIDIČ

název pozice: SKLADNÍK / ŘIDIČ

místo práce: Čestlice / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je TRANSMEDIC INTERNATIONAL s.r.o. – distribuce léčiv a zdravotnických prostředků.

Náplň práce:
Rozvoz zboží po ČR, příjem a výdej zboží, vystavování výdejek a příjemek, pravidelné inventury skladu.

požadujeme

SOU, nebo SŠ, praxe v řízení motorových vozidel, ŘP sk. B a C (do 3,5t), základy PC, aktivní a odpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, flexibiltu, bezúhonnost, čistý trestní rejstřík.

nabízíme

Zázemí stabilní firmy, zajímavé platové ohodnocení, HPP na dobu neurčitou, příjemné pracovní prostředí.

Místo práce: Čestlice

Termín nástupu: Ihned – dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Doprava a logistika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.