Práce

Práce Šedivec, okres Ústí nad Orlicí

vedoucí skladu náhradních dílů

název pozice: vedoucí skladu náhradních dílů

místo práce: Šedivec, okres Ústí nad Orlicí / Pardubický kraj / Česká republika

popis pozice

vedoucí skladu náhradních dílů zemědělské techniky na středisku v Šedivci

požadujeme

SŠ zeměděls. nebo strojnického směru, ŘP sk. B,T , vstřícnost a komunikační dovednosti při jednání se zákazníky, základy a schopnost dobře komunikovat v AJ, NJ; výbornou znalost práce na PC, schopnost dobře pracovat v kolektivu, časovou flexibilitu - přesčas. práce, víkendy, praxe v oboru vítaná, dobrá paměť čísel výodou

nabízíme

zajímavou a různorodou práci, motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody, seznámení se špičkovou zemědělskou technikou

název firmy

KLAS Nekoř a.s.

obor

Zemĕdĕlství

kontaktní údaje

KLAS Nekoř a.s., Nekoř 180, 561 63
e-mail: klas@klas-nekor.cz
tel. 465 676 445, 602 444 951