Práce

Práce 4156 Hastings 412, New Zealand

Sezónní pracovník v zemědělství Nový Zéland

název pozice: Sezónní pracovník v zemědělství Nový Zéland

místo práce: 4156 Hastings 412, New Zealand / celá ČR / Česká republika

popis pozice

Profese: sezónní pracovník v zemědělství – sběrač, trhač.

Náplň práce: sklizeň zemědělských a zahradnických produktů, ošetřování zemědělských plodin, zahradnických rostlin a dřevin během vegetace, řez révy vinné, sklizeň hroznů révy vinné.

Práce venku, ranní směny od 7.30 -17.00, 9,5 hod s přestávkami, mzda hod od 14.04 NZD/cca 230 Kč, většinou mzda úkolová kdy výdělek je závislý na počtu jednotek vykonané práce, výplata týdně na účet pracovníka. Nástup červen 2012.

požadujeme

Vhodný uchazeč:věk 18 -36let věkové omezení je dáno dohodou mezi Českem a Novým Zélandem o programu až roční pracovní dovolené – WHS, velmi dobrý zdravotní stav podmínkou, trestní bezúhonnost, schopnost učit se novým věcem, flexibilita, samostatnost, základní znalost AJ je výhodou nikoliv podmínkou. Uchazeč si hradí sám pracovní povolení a náklady na cestu.

nabízíme

Bez zprostředkovatelského a vstupního poplatku!

Novozélandský zaměstnavatel s personalistou zaměstnancem na území Česka zajistí přijatému pracovníkovi zdarma kompletní informační servis před odletem pro legální pracovní vstup.
Provozní doba PO-PÁ 10–18

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Brigáda

název firmy

Personnel Libuše Čechová

obor

Výroba a průmysl

Zemĕdĕlství

Ostatní

kontaktní údaje

Email : personnel@pracenovyzeland.cz
Tel.: 420 602409383
Skype : liba.rtwnewzealand
ICQ : 389009433
Viphone : 381004410