Práce

Práce Bno

Staň se naší novou kolegyní - administrativa

název pozice: Staň se naší novou kolegyní - administrativa

místo práce: Bno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Do samého centra naší společnosti hledáme novou kolegyni. Podobná pozice se často nazývá asistentka nebo office manažerka. My takový název zatím nemáme a budeme se oslovovat křestními jmény.

Tvým úkolem bude starat se o chod naší kanceláře, kde pracuje skoro 20 kolegů. Měla bys vést základní účetní evidenci (účetnictví spravuje externí firma), realizovat platby, vystavovat faktury. Dále sestavovat finanční a účetní reporty, komunikovat se zákazníky i dodavateli. Měla bys připravovat smlouvy (vycházející z konceptů a vzorů), evidovat smluvní dokumentaci, mimo jiné taky přijímat návštěvy a řešit spoustu nenadálých a operativních úkolů.

požadujeme

Je to práce na 6-8 hodin denně s každodenní přítomností v naší kanceláři v Brně-Komárově (je možné, že se časem přestěhujeme). Práce vyžaduje dobrou orientaci v účetnictví a perfektní znalost kancelářského software. Klíčové je umění tvořit bezchybné dokumenty ve Wordu a přehledné tabulky a grafy v Excelu.

Pro náš tým je podstatné, abys:
- měla teoretickou znalost účetnictví (absolvovala jsi předmět účetnictví na střední nebo vysoké škole s dobrou známkou),
- odváděla svou práci na maximum,
- byla absolutně spolehlivá, pečlivá a měla ve věcech pořádek,
- byla přirozená, otevřená a vyzařovala z tebe pozitivní energie.

Tvé práce si budeme vážit, budeme ji umět ocenit a dobře ohodnotit.

Pokud ses našla, těšíme se na tvůj email: jobs@inspire.cz

P. S. Odpověď by měla být tvou vizitkou, dej si prosím záležet :-)

nabízíme

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

název firmy

INSPIRE CZ s.r.o.

obor

Administrativa

kontaktní údaje

Zuzana Křížová, jobs@inspire.cz, 541 210 488