Práce

Práce Brno, Ostrava

Obchodní a módní konzultant (ŽL)

název pozice: Obchodní a módní konzultant (ŽL)

místo práce: Brno, Ostrava / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prestižní privátní krejčovství a módní společnost zabývající se péči o odívání špičkových manažerů a manažerek.

Náplň práce:
Vedení obchodních jednání s klienty. Prezentace produktů a služeb společnosti. Vyhledávání nových klientů, péče o stávající klienty. Osobní konzultace a poradenství v oblasti odívání v obchodním styku. Udržování dobrých vztahů s významnými klienty a jejich další rozvoj. Zjišťování potřeb klienta, řešení standardních i složitějších obchodních případů.

požadujeme

Výborné komunikační a prezentační dovednosti. Silnou orientaci na zákazníka a aktivní přístup ke svěřeným úkolům. Min. středoškolské vzdělání. Znalost práce na PC (MS Office, email, internet). Jazykové schopnosti výhodou. Zájem o módní průmysl. Atraktivní vzhled a časovou flexibilitu.

nabízíme

Velmi zajímavé ohodnocení. Odborné vzdělávání. Podpora jazykového vzdělávání. Příjemné pracovní prostředí. Mobilní telefon. Zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu. Možnost osobního a profesního růstu. Možnost seberealizace. Zázemí renomované francouzské společnosti.

Místo práce: Brno, Ostrava

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.