Práce

Práce Brno

Konzultant systémů třídy BYZNYS

název pozice: Konzultant systémů třídy BYZNYS

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Gosvo, spol. s. r.o., je dodavatelem podnikových informačních systémů třídy BYZNYS.

Náplň práce:
Školení uživatelů systémů třídy BYZNYS®, konzultační činnost spojená s vlastní implementací systému, analytická a vývojová aktivita.

požadujeme

SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření. Vyšší uživatelská znalost práce na PC, praktickou znalost účetních, ekonomických a obchodních postupů, prezentační schopnosti, samostatnost a preciznost, schopnost logického úsudku. Komunikační schopnosti, flexibilitu ve využívání pracovní doby, řidičské oprávnění skupiny B. Motivační dopis + CV.

nabízíme

Práci v mladém kolektivu, nadstandardní odměňování, motivační benefity.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1.8.2010

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.