Práce

Práce Brno

Obchodní konzultant (HPP nebo ŽL)

název pozice: Obchodní konzultant (HPP nebo ŽL)

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta Moonlake, a.s., který je přední poskytovatel komplexních internetových řešení. Společnost zajišťuje individuální komplexní řešení v oblasti tvorby www stránek a programování internetových a intranetových aplikací.

požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání, praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky. Sympatické vystupování a umění komunikace s klienty. Prokazatelné obchodní výsledky. Orientace v internetových produktech velkou výhodou. Nadstandardní uživatelskou znalost PC. AJ minimálně na základní úrovni. Samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení.

nabízíme

Nejžádanější produkty na trhu - krásné weby, úspěšné internetové obchody a výkonné internetové kampaně. Atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích - mzda 25.000,- Kč + vysoké provize. Možnost osobního i profesního růstu v rámci firmy. Práci v dynamické a rychle se rozvíjející společnosti. Důkladné zaškolení, kvalitní podporu prodeje, dlouhodobou spolupráci. Příležitost podílet se na nových projektech společnosti. Práce na HPP nebo ŽL. Firemní benefity - notebook, mobilní telefon a motivační odměny.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

Práce na plný úvazek

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.