Práce

Práce Brno

Obchodní konzultant (HPP nebo ŽL)

název pozice: Obchodní konzultant (HPP nebo ŽL)

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta Moonlake, a.s., který je jeden z největších poskytovatelů komplexních internetových řešení. Společnost zajišťuje individuální komplexní řešení v oblasti tvorby www stránek a programování internetových a intranetových aplikací.

Náplň práce:
Rádi bychom Vás přivítali do našeho kolektivu. Hledáme nové tváře, které posílí naše zvětšující se obchodního oddělení. Náplní Vaší práce bude aktivní vyhledávání nových klientů a práce s nimi od A do Z. Máme kvalitní produkty, máme schopný team IT specialistů a už nám chybíte jenom VY – OBCHODNÍK, který si chce vydělat hodně peněz. Pokud Vám stačí malá výplata, tak to se k nám ani nehlaste.

požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxi na obchodní pozici minimálně 1 rok
- Sympatické vystupování a umění komunikace s klienty
- Prokazatelné obchodní výsledky a schopnosti
- Orientace v internetových produktech velkou výhodou
- Nadstandardní uživatelskou znalost PC
- Samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení

nabízíme

- Práci v dynamické a rychle se rozvíjející společnosti
- Flexibilní pracovní dobu
- Žádané produkty, které jsou jak kvalitou, tak cenou více než konkurence schopné
- Atraktivní finanční ohodnocení – základní mzda 25.000,- Kč + vysoké provize
- Důkladné úvodní i průběžné školení
- Příležitost podílet se na nových projektech společnosti
- Práce na HPP nebo ŽL
- Firemní benefity - notebook, mobilní telefon a motivační odměny

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

Práce na plný úvazek

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.