Práce

Práce Brno

Asistent obchodního oddělení / Finanční konzultant

název pozice: Asistent obchodního oddělení / Finanční konzultant

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Broker Expert, člen finanční skupiny Broker Consulting. Jsme finančním konzultantem, průvodcem na cestě k finanční nezávislosti našich klientů. Kvalitou služeb chceme zvyšovat prestiž a zlepšovat obecné povědomí veřejnosti o práci finančního poradenství a zprostředkování.

Náplň práce:
Péče o stávajícího klienta. Vyhledávání a poskytování služeb novým klientům. Realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti. Možnost jednání s VIP klienty a firemními zákazníky. Aktivní budování image firmy.

požadujeme

SŠ vzdělání (i výuční list). Schopnost komunikace s lidmi. Samostatnost. Schopnost učit se novým věcem. Schopnost přizpůsobit se novým podmínkám. Zdravé sebevědomí. Motivaci pracovat v dynamickém týmu. Odpovědnost za výsledky. Bezúhonnost.

nabízíme

Informační a logistické zázemí centrály společnosti. Know how - víme jak na to - náš způsob práce je prověřen úspěšnou praxí. Firemní vzdělávací systém začínající. Akreditovaným rekvalifikačním kurzem. Profesionální a motivující pracovní vztahy. Motivačně propracovaný systém nadstandardních odměn. Možnost kariérního růstu. Sociální program. Možnost získání notebooku, měsíčního příspěvku na auto a telefon. Pružnou pracovní dobu.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1.10.2010

druh práce

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

kontaktní údaje

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky