Práce

Práce Brno

Prodejce software pro SCM

název pozice: Prodejce software pro SCM

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NAVISYS s.r.o.. Firma patří mezi nejvýznamnější partnery Microsoft Dynamics NAV. Svým zákazníkům nabízí kromě standardního informačního systému také několik oborových řešení. Vedle implementace systému se věnuje i školení zákazníků, jejich telefonické a e-mailové podpoře.

Náplň práce:
Prodej WMS a TMS systémů (SW pro řízené skladování a dopravu), získávání nových obchodních příležitostí, budování a udržování dobrých vztahů s našimi klienty na úrovni jejich středního managementu, zodpovědnost za průběh obchodních případů, přípravu a prezentací na míru našich řešení, tvorba nabídek pro klienty, spolupráce s týmem konzultantů a projektových manažerů.

požadujeme

Min. SŠ vzdělání, kvalitní komunikační schopnosti, umění jednat se zákazníky, znalost logistických procesů, praxi v logistické společnosti, znalosti procesů ve středně velkých společnostech či s prodejem ERP systémů výhodou, znalost AJ na komunikativní úrovni, ŘP sk. B.

nabízíme

Práce na plný úvazek, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, volná pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, školení.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Doprava a logistika

Obchod a prodej

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 10.12.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky