Práce

Práce Brno

Externí programátor RoR (Brno)

název pozice: Externí programátor RoR (Brno)

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SOVA NET se zabývající se mezinárodním internetovým marketingem a vývojem aplikací na míru. Pro své klienty vytváří CRM řešení, systémy na řízení projektů, redakční systémy, help-deskové aplikace nebo integrační můstky pro různé informační systémy. Své zkušenosti uplatňuje také při tvorbě portálových řešení. SOVA NET působí na českém i zahraničním trhu.

Náplň práce:
Hledáme externího odborníka pro dlouhodobou spolupráci (min. 1 rok) s volitelnou pracovní dobou na pracovní pozici programátora RoR s praxí v IT oblasti s možností přechodu na plný úvazek.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, zájem o dlouhodobou spolupráci minimálně 1 rok, znalost základů programování v Ruby on Rails, zkušenosti s tvorbou a rozvojem internetových aplikací a technologií, znalost HTML, XHTML, CSS, XML, znalost databáze MySQL, znalost objektového programování, základní znalosti relačních databází a sítí, znalost AJAX a webservices v PHP výhodou, znalost PHP, Javascript výhodou, znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace, analytické myšlení, komunikativnost, kreativitu, zájem učit se nové věci, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, ŘP sk. B.

nabízíme

Externí spolupráci cca. 20 hod./týdně s volitelnou pracovní dobou (pracovní smlouva - smlouva o dílo, popř. DPP, dále HPP), zajímavé finanční ohodnocení, samostatnou tvůrčí práci s možností seberealizace, účast na zajímavých projektech pro české i nadnárodní společnosti, praxi v oboru.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na částečný úvazek

Smluvní zakázky

Brigáda

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 22.1.2011.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky