Práce

Práce Brno

Technicko-obchodní specialista v oddělení Exportu

název pozice: Technicko-obchodní specialista v oddělení Exportu

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ABB - světová špička v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 100 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

Náplň práce:
Zodpovědnost za technické zpracování nabídek rozváděčů středního napětí. Úzká spolupráce s obchodníkem (na starosti mají společnou zemi), projekcí, konstrukcí, laboratoří. Variabilní činnost, zakázky do přibližně 50 zemí světa (Evropa, Severní Amerika, Střední Východ, Rusko....). Komunikace se zákazníkem (20%-30%) během procesu zpracování nabídky. Aktivní podpora vztahu s vybranými klienty a s pracovníky prodeje (především s těmi, kteří se zaměřují na technické aplikace výrobků nebo služeb). Zaškolení na pozici v oddělení projekce. Služební cesta do zahraničí cca 1x za 2 měsíce.

požadujeme

VŠ elektrotechnického směru, silnoproud výhodou (možnost i pro absolventy). Alternativa: SŠ elektro, silnoproud podmínkou nebo prac. zkušenost v oboru na projekci. Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou (Nj, Rj výhodou). Samostatnost, orientace na výsledek (přesnost, odpovědnost). Komunikační dovednosti. Flexibilita, pracovní doba a služební cesty dle potřeb zakázek. Uživatelská znalost MS Office.

nabízíme

Zázemí silné mezinárodní společnosti. Profesní a osobní rozvoj. Zodpovědnou pozici s vysokou mírou samostatnosti. Práci s moderními technologiemi. Spolupráci na mezinárodních projektech. Zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy).

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.