Práce

Práce Brno

Logistik interních procesů

název pozice: Logistik interních procesů

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ABB - světová špička v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 100 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

Náplň práce:
Kontrola a návrh zlepšení stávajících interních logistických procesů. Návrh, příprava a následná implementace nových projektů z oblasti

požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření. Praxe v oblasti výrobní logistiky cca 3 roky. Znalost principů Lean production. Znalost skladového hospodářství výhodou. Velmi dobrá znalost MS Office. Anglický jazyk.

nabízíme

Zázemí silné mezinárodní společnosti. Profesní a osobní rozvoj. Práci s moderními technologiemi. Zodpovědnou pozici s vysokou mírou samostatnosti. Spolupráci na mezinárodních projektech. Zaměstnanecké výhody (např. jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené atd.).

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Doprava a logistika

Finance a ekonomika

Technika, elektrotechnika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky