Práce

Práce Brno

Obchodně-technický zástupce

název pozice: Obchodně-technický zástupce

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je distributor automatizačních prvků.
Sortiment:
Pohony - frekvenční měniče FUJI Electric, pohony AMK
Senzorika - di-soric, Datalogic, Lika
Bezpečnost - Euchner

Náplň práce:
Rozvoj obchodu a vyhledávání nových obchodních příležitostí, technická podpora prodeje, aktivní účast na veletrzích, spolupráce se zahraničními dodavateli, reporting, sledování konkurence.

požadujeme

VŠ/SŠ elektro/strojní. Aktivní osobnost s širokým technickým rozhledem, orientující se v oblasti automatizace, komunikativní znalosti AJ.

nabízíme

Práci v týmu schopných a slušných lidí, slušné platové ohodnocení, prémie z prodeje, možnost služebního automobilu, pracoviště Brno. Práce na 1 rok s prodloužením na dobu neurčitou.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Technika, elektrotechnika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.