Práce

Práce Brno

SW Developer (60.000 CZK)

název pozice: SW Developer (60.000 CZK)

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prestižní mezinárodní firma působící v oblasti IT. Společnost hledá nové členy do projektového týmu na pozici SW Developer pro realizaci tříměsíčního projektu.

Náplň práce:
Spolupráce na IT projektu pro mezinárodní společnost, vývoj SW v prostředí Linux, práce na plný úvazek. Parametry projektu: Začátek: začátek února 2011, konec: konec dubna 2011 (možnost navazující spolupráce).

požadujeme

Zkušenosti s vývojem aplikací, velmi dobré znalosti prostředí UNIX/Linux, anglický jazyk – komunikační schopnost, dokumentace, schopnost týmové práce, VŠ vzdělání v oboru IT výhodou, znalost DocBook výhodou, zaslané CV v anglickém jazyce.

nabízíme

Nadstandardní platové ohodnocení až 60 000Kč za měsíc (v případě pozitivního přístupu a dobrých výsledků), zázemí prestižní mezinárodní společnosti, práce na zajímavém projektu, hodnotná pracovní zkušenost.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: únor 2011 (konec duben 2011)

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v AJ s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.