Práce

Práce Brno

Scripting Developer (60.000 CZK)

název pozice: Scripting Developer (60.000 CZK)

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prestižní mezinárodní firma působící v oblasti IT. Společnost hledá nové členy do projektového týmu na pozici Shell Scripting Developer pro realizaci pětiměsíčního projektu.

Náplň práce:
Spolupráce na IT projektu pro mezinárodní společnost, vývoj shell skriptů v systému Linux, práce na plný úvazek. Parametry projektu:Začátek: začátek února 2011, konec: konec června 2011 (možnost navazující spolupráce).

požadujeme

Znalost scriptování v prostředí UNIX/Linux (Perl, Shell), anglický jazyk – porozumění dokumentaci, schopnost týmové práce, aktivní přístup, VŠ vzdělání v oboru IT výhodou, znalost DocBook výhodou. CV v anglickém jazyce.

nabízíme

Nadstandardní platové ohodnocení až 60 000Kč za měsíc (v případě pozitivního přístupu a dobrých výsledků), zázemí prestižní mezinárodní společnosti, práce na zajímavém projektu, hodnotná pracovní zkušenost.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: únor 2011 (konec červen 2011)

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v AJ s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 11.2.2011.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky