Práce

Práce Brno

Obchodní manažer Life Fitness

název pozice: Obchodní manažer Life Fitness

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost zastupující světoznámou značku LIFE FITNESS a HAMMER STRENGTH - komerční posilovací a kardio stroje určené do posiloven. Nyní hledá pro rozvoj své obchodní činnosti kolegu s prokazatelnými obchodními zkušenostmi nebo kontakty v obchodu z oblasti fitness, wellness, apod.

Náplň práce:
Samostatná obchodní činnost v působnosti Česká republika. Aktivní péče o stávající a vyhledávání nových zákazníků, tvorba kalkulací, nabídek a uzavírání smluv. Realizace projektů a koordinace servisu, monitoring konkurence.

požadujeme

Min. středoškolské s maturitou. Obchodní duch! Pozitivní vztah k oblasti sportu, nejlépe fitness. Dobré komunikační schopnosti v anglickém jazyce slovem i písmem. Řidičský průkaz sk. B. Dobrá znalost práce s PC /MS Office – Word, EXCEL, PowerPoint/.

nabízíme

Vysoce motivující ohodnocení závislé na výsledcích, prostor pro osobní seberealizaci. Příjemné pracovní prostředí i práci v oblasti sportu a zdraví.
Pracovní poměr - HPP, ŽL nebo částečná spolupráce. Uvítáme i externí (částečnou) spolupráci - pokud se pohybujete v oblasti sportu, jistě najdeme společnou cestu k vzájemné spolupráci.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned - dle dohody

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.