Práce

Práce Brno

Analytik - specialista na webový marketing

název pozice: Analytik - specialista na webový marketing

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Náš tým webového marketingu hledá do svého středu chytrého a inteligentního kolegu na pozici Analytik - specialistu pro internetový marketing. Jeho náplní práce budou především:
Analýzy trendů
Komplexní i dílčí analýzy výkonnosti webových projektů
Návrh a tvorba strategií pro zvýšení efektivity projektů
SEO management, tvorba analýz pro podporu SEO
Plánování uživatelských testů a A/B testů
Výzkum v oblasti internetového marketingu
Prezentace výsledků uvnitř společnosti, zákazníkům i na konferencích

požadujeme

Vynikající analytické a logické myšlení, schopnost nadhledu i detailního pohledu na problém
Znalost matematické analýzy a statistiky
Chuť pracovat s čísly, grafy, trendy
Dobré komunikační a prezentační schopnosti
Schopnost komunikovat v angličtině (min. pasivně)
Znalost MS Excel

Výhodou každého kandidáta bude:
Přehled v oblasti internetového marketingu a základní přehled v „offline“ marketingu
Porozumění podnikání a podnikatelskému prostředí
Podobná praxe
Zkušenosti se SEO
Vysokoškolské vzdělání v oboru
Certifikát Google Analytics

nabízíme

Pevný měsíční plat
Vysoce motivační odměny a prémie
Placené přesčasy
Osobní plán odborného rozvoje na pracovišti i mimo něj
Prostor pro osobní růst
Příspěvek na důchodové pojištění a samozřejmě na stravování
Zdarma návštěvy sportovního centra v bezprostřední blízkosti pracoviště (squash, volejbal, sauna)
Motivovaný, ale také kamarádský tým spolupracovníků
Firemní akce, teambuilding, ...

název firmy

INSPIRE CZ

obor

Marketing

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: jobs@inspire.cz.