Práce

Práce Brno

Junior programátor webových aplikací - brigáda pro studenty IT

název pozice: Junior programátor webových aplikací - brigáda pro studenty IT

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Hledáme junior programátora do dynamického kolektivu rostoucí společnosti praktikující agilní metodiky vývoj. Po zaškolení se budete specializovat v jedné z oblasti: backend vývojář API framworku, frontend vývojář tlustého a tenkého klienta nebo HTML kóder hybridních mobilních aplikaci. Programátor pracuje na úkolech při tvorbě projektu s moderními technologiemi. Pracujeme na českých i mezinárodních projektech.

požadujeme

• Minimálně SŠ vzdělaní
• Ochota se učit, vzdělávat, poznat vývoj a agilní metodiky v praxi
• Zájem o moderní technologie
• Sledování trendu vývoje webových aplikací
• Zájem o zahraniční a českou komunitu
• Pečlivý přístup k práci, samostatnost
• Základní znalost OOP v PHP, relačních DB (postgres, MySQL)
• Zkušenosti s HMVC PHP objektovými frameworky
• Znalost angličtiny na úrovni čtení vývojové dokumentace
• Výhodou znalost: HTML5, CSS3, SASS, jQuery, Ajax, nodes.js, google-closure, XML, XSLT

nabízíme

• Možnost pracovat na kratší pracovní úvazek, možná práce při studiu
• Pevný měsíční plat
• Vysoce motivační odměny a prémie
• Kariérní program osobního rozvoje se vzděláváním na pracovišti i mimo něj
• Příspěvek na důchodové pojištění a na stravování
• Zdarma návštěvy sportovního centra v bezprostřední blízkosti pracoviště (squash, volejbal, sauna)
• Motivovaný a přitom veselý pracovní kolektiv
• Firemní akce, teambuilding

druh práce

Práce na částečný úvazek

Brigáda

Praxe

Stáž

název firmy

INSPIRE CZ s.r.o.

obor

Informatika

V případě zájmu o tuto pozici pište prosím na jobs@inspire.cz nebo volejte 541 210 488.