Práce

Práce Brno

Staň se naší novou kolegyní - administrativa

název pozice: Staň se naší novou kolegyní - administrativa

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika


popis pozice

Do samého centra naší společnosti hledáme novou kolegyni. Podobná pozice se často nazývá jako asistentka nebo office manažerka. My takový název zatím nemáme a budeme se oslovovat křestními jmény.

požadujeme

Tvým úkolem bude starat se o chod naší kanceláře, kde pracuje skoro 20 skvělých kolegů (většinou chlapů). Měla bys vést základní účetní evidenci (účetnictví spravuje externí firma), realizovat platby, vystavovat faktury.
Dále sestavovat finanční a účetní reporty, komunikovat se zákazníky i dodavateli. Měla bys připravovat smlouvy (vycházející z konceptů a vzorů), evidovat smluvní dokumentaci, mimo jiné taky přijímat návštěvy a řešit spoustou nenadálých a operativních úkolů.

Je to práce na 6-8 hodin denně s každodenní přítomností v naší kanceláři v Brně Komárově (je pravděpodobné, že se za půl roku přestěhujeme).
Úsměv by měl být součástí tvé každodenní přirozenosti. Dobrá nálada a pozitivní energie by z tebe měly vyzařovat. Kromě toho bys měla mít dobrou orientaci v účetnictví a perfektně ovládat Excel. Měla bys tvořit bezchybné dokumenty ve Wordu a přehledné tabulky a grafy v Excelu, být pečlivá a mít ve věcech systém a pořádek (na rozdíl od nás ostatních :-)

Chtěl bych, abys měla teoretickou znalost účetnictví (absolvovala jsi předmět účetnictví na střední nebo vysoké škole alespoň s velmi dobrou známkou). Musí na tebe být absolutní spolehnutí, dodržuješ slíbené termíny a odvádíš práci na maximum.
Jsi přirozená, otevřená a příjemná osoba, která se chce stát součástí podobného kolektivu. Pokud to myslíš vážně, pak napiš na email jobs@inspire.cz .

Aby ses dostala na osobní pohovor, dej si s odpovědí opravdu záležet. Na tento inzerát bude zhruba 100 odpovědí. Osobně se potkám pouze s 10. Proto buď stručná a výstižná, napiš nám, proč si tě máme vybrat. Hledáme právě tebe, napiš nám do 24.11, nastupuješ v prosinci.

Držím palce :-)

nabízíme

druh práce

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Brigáda

název firmy

INSPIRE CZ s.r.o.

obor

Administrativa

kontaktní údaje

http://www.inspire.cz/cs/nabidka-zamestnani

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky