Práce

Práce Brno

Junior programátor

název pozice: Junior programátor

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Hledáme nového kolegu, junior programátora, který nám pomůže s rozvojem našich projektů. V INSPIRE pracujeme na různorodých projektech pro zákazníky z České Republiky i několika evropských zemí. Děláme zakázkový vývoj webových aplikací a mobilních hybridních aplikací.

Junior programátor pracuje na rozvoji stávajících projektů. Při řešení úkolu úzce spolupracuje s kolegou seniorem, který ochotně zodpoví všechny otázky a pomůže při řešení potíží.

Po zapracování a seznámení se s naším pracovním postupem a technologiemi si vybereš specializaci, která je ti nejbližší, např. backend vývojář API frameworku, frontend specialista, JavaScriptový specialista nebo HTML kodér hybridních mobilních aplikaci.

požadujeme

• Jsi přemýšlivý, zodpovědný, naslouchavý, pozitivní.
• Baví tě poznávání nových věcí, osvojování si nových technologií.
• Baví tě posouvat se dopředu.
• Zajímáš se o aktuální trendy v oblasti vývoje.
• Rád si zajedeš na konferenci a hltáš aktuální novinky.
• Oceníme aktivitu v zahraniční i české online komunitě.
• V práci jsi pečlivý. Na stole můžeš mít nepořádek, ale v kódu máš jasno, je přehledný, dobře se čte i s odstupem času.
• Zvládáš číst anglickou dokumentaci a čerpáš informace ze zahraničních zdrojů.
• Máš zkušenost s vývojem webových aplikací a můžeš nám ukázat něco zajímavého, co jsi vytvořil (ideálně nad HMVC PHP frameworkem).
• Orientuješ se v: HTML5, CSS3, jQuery.
• Pokud znáš i SASS, AJAX, node.js, XML budeme nadšeni.

nabízíme

• Máme plochou organizační strukturu. Nenabízíme závratný kariérní růst. Na druhou stranu, budeme naslouchat tvým nápadům a myšlenkám. Takže pokud máš chuť věci měnit a růst, budeš mít příležitost.
• Flexibilní pracovní doba – pokud studuješ nebo máš jinou aktivitu, najdeme společně optimální kompromis.
• Neočekávej závratný nástupní plat. Na druhou stranu rozumíme, že peníze jsou důležité, každý musí někde bydlet a za něco žít. Výdělek je u nás přímo závislý na tvých zásluhách a přínosu k projektům. V INSPIRE neexistuje platový strop, takže si vyděláš, kolik budeš potřebovat. My uděláme vše proto, abys byl finančně spokojený.
• Firemní členství ve sportovním a wellness klubu v blízkosti kanceláře (squash, sauna, beach volejbal, …).
• Příjemné pracovní prostředí v kamarádském kolektivu.

Jestli si se našel, pošli nám svůj životopis na jobs@inspire.cz nebo zavolej Zuzce na tel. 541 210 488

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Brigáda

název firmy

INSPIRE CZ, s.r.o.

obor

Informatika

kontaktní údaje

Zuzana Křížová, jobs@inspire.cz, 541 210 488