Práce

Práce Brno

Web Killer

název pozice: Web Killer

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Online je pro tebe synonymem slova žít. Rád si zaprogramuješ, přičichnul jsi ke spoustě technologií, ale nějak si nemůžeš vybrat, co je to pravé? Chtěl bys objevit svou vášeň?

V INSPIRE se setkáš s mnoha rozdílnými technologiemi a vyzkoušíš práci na řadě projektů, které provozujeme. Pak ti pomůžeme vybrat, co je ti nejbližší, najdeš oblast, kde se chceš specializovat, vzdělávat a rozvíjet.

V INSPIRE se můžeš setkat s PHP, Python, JAVA, PgSQL, JavaScript, lokalizace, webové služby (SOAP, REST), XML, SASS/CSS, HTML 5, Responsive design, UNIX, ...

Zároveň poznáš zákulisí projektů jako je přístupový systém, který dokáže odbavit milióny lidí (registrace.bvv.cz), mezinárodní eshop s 10 jazykovými mutacemi www.eujuicers.com, sociálně sázkový portál www.redcrox.com, firemní web zaměřený na použitelnost na tabletech www.navisys.cz, web s responsivním designem pro mobilní zařízení www.tonstav.cz, hybridní mobilní aplikaci DrSleep, atd. ...
Staneš se důležitým spolutvůrcem projektů, které pomáhají, přináší užitek i radost statisícům uživatelů v České Republice i v Evropě.

Pokud přemýšlíš, že by ses chtěl přidat k INSPIRE týmu, pošli tvůj twitter, odkaz na příspěvky na fóra nebo ukázku z projektu, na který jsi náležitě pyšný (stačí i pár tříd). Těšíme se!

požadujeme

angličtina

nabízíme

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Brigáda

Stáž

název firmy

INSPIRE CZ s.r.o.

obor

Informatika

kontaktní údaje

Zuzana Křížová, jobs@inspire.cz, 541 210 488