Práce

Práce Brno

Externý telefonista

název pozice: Externý telefonista

místo práce: Brno / celá ČR / Česká republika

popis pozice

Mezinárodní tréninková společnost www.contactpointsolutions.eu hledá brigádníka/brigádničku na pozici externího prodejního telefonistu nejméně na 6 měsíců.
Vetšinu práce (15 hodin týdenně) je možno vykonávat na dálku, kvalitní připojení na internet doma nutností. Perspektiva trvalé spolupráce a profesijního růstu.

požadujeme

Požadavky:
min. věková hranice 24 let. Zrelý hlas. Zkušenosti s telefonováním výhodou. Pozitivní mentální Postoj a komunikativnost. Touha k učení a k osobnímu rozvoji. Vysoké pracovní nasazení.

nabízíme

Ohodnocení:
- hodinová fixní částka 30-60 Kč
- zásluhová odměna 40-70 Kč na hodinu
- osobní prémie z objemu skutečného prodeje

V prvom kole posielajte motivačný list a životopis na adresu dagmar.kopecka@volny.cz

druh práce

Brigáda

název firmy

ContactPoint

obor

Internet

Administrativa

kontaktní údaje

tel: 0907 739 940,
e-mail: dagmar.kopecka@volny.cz