Práce

Práce Brno

SW tester - únor 2009 (3-10-9564/EP)

název pozice: SW tester - únor 2009 (3-10-9564/EP)

místo práce: Brno / Jihočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro výzmanou společnost působící v oblasti lokalizace SW hledáme vhodného kandidáta na pozici Software tester - Test Engineer.

Jedná se o práci na dobu měsíce února 2009, s možností prodloužení na březen a duben. Pracovní doba 40 h týdně - plný úvázek a denní docházka podmínkou (volná pracovní doba, v rámci měsíce však musíte splnit fond pracovní doby).

Náplní práce bude testování lokalizovaných desktopových produktů, webových aplikací, systémů nebo CAD atd..

Budete využívat moderních procesů a technologií při provádění testů, tvořit a udržovat testovací skripty a zajišťovat dokumentaci chyb.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ideálně v IT oboru, i absolvent;
znalost hlavních OS (Windows, Mac OS, Unix);
dobrá znalost AJ - především pro písemnou komunikaci;

nabízíme

90 Kč/hod

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Menšík Lukáš
+420 542 424 521

lukas.mensik@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz