Práce

Práce Brno

Recepční (3-19-10110/EP)

název pozice: Recepční (3-19-10110/EP)

místo práce: Brno / Jihočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho klienta, zahraniční společnost, hledáme šikovné kandidáty na administrativní výpomoc na recepci.

Jedná se především o práci na recepci, zpracování související administrativy, vedení příruční pokladny, komunikace se zaměstnanci, hosty a klienty společnosti.

Práce je vhodná i pro časově flexibilní studenty.

požadujeme

* AJ na vynikající úrovni
* výborná znalost práce s PC (zkušenosti se systémem Oracle velkou výhodou)
* pečlivost a spolehlivost
* vysoká časová flexibilita - požadujeme minimálně 3 dny v týdnu volné (cca 8 hodin/den)

Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

nabízíme

plat: dohodou

druh práce

Práce na částečný úvazek

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Vyleťal Milan
+420 542 424 511

milan.vyletal@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz