Práce

Práce Brno

Skladník / Příprava nákladů - brigádně odpolední nebo noční směna (3-21-3413/EP)

název pozice: Skladník / Příprava nákladů - brigádně odpolední nebo noční směna (3-21-3413/EP)

místo práce: Brno / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro nadnárodní společnost působící v oblasti distribuce nápojů se sídlem v Brně, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník.

Vašim úkolem budou pomocné práce ve skladu, manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozovoz.

Jedná se o práci na noční směně: 21 - 5:00. Pracovat můžete buď 5 x do týdne nebo si směnu můžete vybrat dle Vašich možností.

Nástup ihned, spolupráce cca do konce léta či do září 2009 (dohoda).

požadujeme

- fyzická zdatnost
- zodpovědný přístup
- časová flexibilita

nabízíme

12000-13000 Kč/m

druh práce

Brigáda

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Menšík Lukáš
+420 542 424 521

lukas.mensik@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz