Práce

Práce Bruntál

Operátor CNC frézy TRIMILL

název pozice: Operátor CNC frézy TRIMILL

místo práce: Bruntál / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Alfa Plastik a. s. Tato společnost je jedním z předních českých výrobců plastových výlisků a forem pro jejich zpracování s více než padesátiletou tradicí. Je spolehlivým dodavatelem a partnerem domácích a zahraničních firem podnikajících v potravinářském, automobilovém, farmaceutickém a nábytkářském průmyslu.

Náplň práce:
Frézování na CNC fréze TRIMILL VU2313.

požadujeme

Vzdělání SOU. Znalost tvorby programů pro vrtání, řezání závitů, kapsování a rovinné frézování dle 2D dokumentace v řídícím systému Heindenhain. Uživatelská znalost ovládání PC. Znalost moderních metod frézování, vrtání a řezání závitů. Zkušenosti s jakýmkoli 3D modelářem vítána. Praxe na CNC strojích v kusové či malosériové výrobě min. 5let. Práce v třísměnném provozu v režimu frézování 3+2 osy.

nabízíme

Perspektivu a práci v úspěšné a rozvíjející se firmě. Odpovídající platové ohodnocení. Profesní růst a vzdělávání. Další benefity.

Místo práce: Bruntál

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Výroba a průmysl

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.