Práce

Práce Chomutov

Asistent,asistentka předváděcích akcí

název pozice: Asistent,asistentka předváděcích akcí

místo práce: Chomutov / Ústecký kraj / Česká republika

popis pozice

Firma Apollo Creative hledá pro svůj tým nové asistenty a asistentky předváděcích akcí pro oblast Chomutova a okolí.
Jsme mladá reklamní agentura zabývající se prezentací a propagací drobného zboží na trh.
Náplní práce je nabízení a prezentace výrobků konečnému zákazníkovi, reklama na daný výrobek, průzkum trhu.

požadujeme

Požadujeme komunikativnost, spolehlivost, kultivovaný projev, energičnost, pozitivní přístup k práci.

nabízíme

Nabízíme zajímavý přivýdělek v oblasti reklamy, zázemí prosperující firmy, práci v přátelském kolektivu, finanční bonusy, bezplatné školení.

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Brigáda

název firmy

Apollo Creative

obor

Marketing

Obchod a prodej

kontaktní údaje

ac-chomutov@seznam.cz