Práce

Práce Chomutov

Hosteska/promotér

název pozice: Hosteska/promotér

místo práce: Chomutov / Ústecký kraj / Česká republika

popis pozice

Chomutovská reklamní agentura přijme do svého týmu nové spolupracovníky na pozici hosteska – promotér.
Náplní práce je prezentace svěřených výrobků a jejich propagace na stáncích ve velkých obchodních centrech po Ústeckém kraji.

požadujeme

Požadujeme dobré komunikativní schopnosti, výřečnost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem, příjemný vzhled i vystupování.

nabízíme

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, možnost výplaty každý den, platové rozmezí 600-900 Kč/den, školení na náklady firmy (veškerá školení, materiály a pomoc zdarma), mladý a přátelský kolektiv. Možnost pracovat 3-5 dní v týdnu.
Zaujala-li Vás naše nabídka, zašlete svůj životopis na e-mail ac-chomutov@seznam.cz.

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Brigáda

název firmy

Apollo Creative

obor

Marketing

Obchod a prodej

kontaktní údaje

ac-chomutov@seznam.cz