Práce

Práce Chomutovsko

Obchodní zástupce/Produktový specialista

název pozice: Obchodní zástupce/Produktový specialista

místo práce: Chomutovsko / Ústecký kraj / Česká republika

popis pozice

Rozšiřující se finančně oborové pracoviště na Chomutovsku hledá nové obchodní zástupce. Náplní práce je péče a servis o stávající i nové klienty a pravidelný kontakt s nimi. Praxe v oblasti prodeje a obchodu vítána, nicméně není nutností. Společnost nabízí kompletní zaškolení i pro cílevědomé jedince, kteří doposud nemají zkušenosti z oblasti obchodu a prodeje.

požadujeme

minimálně středoškolské vzdělání
řidičský průkaz skupiny B
čistý trestní rejstřík
znalost práce na PC (MS Office)
zodpovědnost a pracovitost
příjemné a reprezentativní vystupování
chuť učit se novým věcem

nabízíme

kompletní zaškolení ZDARMA
zázemí stabilní společnosti
časovou flexibilitu
pravidelný nadprůměrný výdělek
nástup možný ihned

název firmy

Finanční oborová kancelář

obor

Finance a ekonomika

Své životopisy včetně telefonního spojení prosím zasílejte na martina.samcova@email.cz