Práce

Práce Frýdek-Místek

Finanční analytik – junior (vhodné pro absolventy)

název pozice: Finanční analytik – junior (vhodné pro absolventy)

místo práce: Frýdek-Místek / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Kanlux s.r.o. - dovozce a prodejce svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiál.

Náplň práce:
Spolupráce při zpracování finančního výkaznictví a finančních analýz. Sledování finančních výsledků. Spolupráce při přípravě rozpočtu, cash – flow.

požadujeme

Příjemné vystupování a vstřícný přístup. VŠ vzdělání ekonomického směru (vhodné pro absolventy nebo studenty posledního ročníku VŠ ekonomického směru). Teoretickou znalost postupů a ukazatelů finanční analýzy. Pokročilou úroveň práce na PC (výborná znalost Excelu podmínkou).

nabízíme

Otevřený a korektní přístup. Zázemí stabilní společnosti. Odpovídající finanční ohodnocení.

Místo práce: Frýdek-Místek

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.