Práce

Práce Havlíčkobrodsko

Vedoucí - nákupní oddělení (6-13-1800/EP)

název pozice: Vedoucí - nákupní oddělení (6-13-1800/EP)

místo práce: Havlíčkobrodsko / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Máte zkušenosti v nákupu? Umíte dobře anglicky a máte manažerské schopnosti? Pak jste vhodnými kandidáty pro našeho klienta na Havlíčkobrodsku na pozici Vedoucí nákupu.

Náplň práce:
- řízení oddělení nákupu a zásobování
- vedení menšího kolektivu
- zodpovědnost za realizaci nákupu materiálu pro výrobu
- organizace a vedení obchodních jednání
- odpovědnost za výběr vhodných dodavatelů
- komunikace s dodavateli (i zahraniční dodavatelé)
- vyhledávání nových obchodních partnerů
- příprava cenové politiky nákupu
- spolupráce s vedením společnosti

požadujeme

- SŠ/VŠ ideálně technické
- AJ - velmi dobrá znalost (jednání se zahraničními klienty)
- 3-5 let praxe z oblasti nákupu (ideálně výrobní společnost)
- zkušenosti s vedením lidí
- MS Office
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- aktivní osobnost

nabízíme

25000-30000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Navrátilová Gabriela
+420 567 588 911

gabriela.navratilova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz