Práce

Práce Havlíčkobrodsko

Projektant pozemních komunikací (6-40-54837/EP)

název pozice: Projektant pozemních komunikací (6-40-54837/EP)

místo práce: Havlíčkobrodsko / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Dynamicky se rozrůstající stavební společnost hledá do svého kolektivu posilu na oddělení projekce.

Máte zájem o tento obor a splňujete zmiňované požadavky?

Neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce:
- projektování dopravních komunikací
- mapování terénu

požadujeme

Požadujeme:

- VŠ vzdělání (zaměření na dopravní stavby)
- praxe není podmínkou - ŠANCE PRO ABSOLVENTY
- výborná znalost práce na PC, především programu AutoCad
- kreativní a samostatný typ
- ŘP sk. B

Plat: 17 - 20 000 Kč
Dále nabízíme: práci v příjemném kolektivu na Havlíčkobrodsku, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování , životní pojištění, širokou škálu firemních benefitů.

nabízíme

17000-20000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Vaňková Stanislava
567 588 911

stanislava.vankova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz