Práce

Práce Hradčany (Tišnov okres Brno-venkov)

Skladník - depo Hradčany

název pozice: Skladník - depo Hradčany

místo práce: Hradčany (Tišnov okres Brno-venkov) / Jihomoravský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je EISBERG, a.s. Společnost vznikla v roce 2004 jako obchodní firma se zaměřením na velkoobchod s distribucí mražených potravin.
Firma je doposud ryze českou firmou bez jakékoliv zahraniční finanční spoluúčasti. Společnost se od počátku zaměřuje na import a distribuci mražených potravin a gastronomie do maloobchodních sítí, obchodů, restauračních zařízení, nemocnic, škol a dalších stravovacích provozů.

Náplň práce:
Uskladňování a vyskladňování zboží, práce s vysokozdvižným vozíkem, uplatňování metody FIFO, administrativní záležitosti spojené se skladem.

požadujeme

Střední odborné vzdělání. Samostatnost, flexibilita a spolehlivost, zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku, ochota pracovat ve dvousměnném provozu, řidičský průkaz sk. B, nástup ihned.

nabízíme

Zajímavou práci, dobré finanční ohodnocení, systém zaměstnaneckých výhod, možnost kariérního postupu, zázemí silné a prosperující společnosti.

Místo práce: Hradčany (Tišnov okres Brno-venkov)

Termín nástupu: Dle domluvy ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Doprava a logistika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz