Práce

Práce Hradec Králové

PHP / MySQL - PROGRAMÁTOR

název pozice: PHP / MySQL - PROGRAMÁTOR

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se tvorbou webových stránek a aplikací.

Náplň práce:
Analýza a tvorba webových aplikací. Vývoj databázových aplikací (např. interní IS) v prostředí Web server Apache s použitím PHP. MS SQL, MySQL. Tvorba interface mezi interními systémy a webovou platformou. Údržba a rozvoj stávajících aplikací. Účast na nových projektech. Programování v PHP.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání. Podmínkou praxe na podobné pozici nebo reference. Velmi dobrou znalost PHP. Dobrou znalost CSS, MySQL. Znalost principů OOP. Výhodou znalost administrace Linuxu a Windows. Obecnou znalost síťových technologií. Výhodou komunikativní znalost anglického jazyka. Dobré analytické schopnosti, ochotu učit se nové postupy a technologie, schopnost práce v týmu, kreativitu a časovou flexibilitu.

nabízíme

Práce v mladém kolektivu. Platové podmínky nad průměrnou mzdou v ČR. Příspěvek na stravné, klouzavá pracovní doba, seberealizace, notebook i k osobnímu využití, projektové prémie.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.