Práce

Práce Hradec Králové

Odborný administrativní pracovník

název pozice: Odborný administrativní pracovník

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je dynamická společnost, jejímž prvořadým cílem je poskytování bezhotovostních spotřebitelských úvěrů s přiměřenou dobou splatnosti, které budou dostupné široké veřejnosti. Cílem vedení společnosti je pozvolný vstup na trh mezi nebankovní společnosti a následné rozšiřování a získávání jak nových finančních poradců, tak i nových a spokojených klientů.

Náplň práce:
Vedení komplexní agendy související se schvalováním úvěrů (pošta, vyřizování hovorů, analýza žádostí, atd.). Zpracování a analýza reportu. Spolupráce při vývoji informačního systému. Schopnost identifikace rizika v portfoliu daného produktu. Podrobná znalost nabízených produktů – školení pro nováčky.

požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou). Analytické myšlení. Výbornou znalost práce na PC (především MS Excel, MS Word a MS Outlook). Praxe v oboru financí výhodou. Loajalitu k firmě, odolnost vůči stresu, chuť učit se novým věcem, samostatnost. Odpovědnost a zodpovědný přístup k plnění úkolů.

nabízíme

Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Zajímavou práci v mladém kolektivu. Odpovídající platové ohodnocení. Moderní pracovní prostředí. Rozvoj odborných i osobních dovedností.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.