Práce

Práce Hradec Králové

Projektant (obchodně technický zástupce)

název pozice: Projektant (obchodně technický zástupce)

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Pro našeho klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici technický zástupce nejlépe z řad projektantů na centrálu do Hradce Králové. Jedná se o specializovaný velkoobchod se stavebními materiály (pro střechy a fasády) nabízející odborné služby (odborné posudky, kotevní plány, návrhy skladeb, zpracování žádosti o dotace od konzultace přes projekt po vyřízení žádosti na fondu životního prostředí atd).

Náplň práce:
Zajištění technické podpory zákazníkům VPS - dotační poradenství, návrh vhodné skladby materiálů, vytváření odborných posudků, zpracování tepelně technických výpočtů apod.). Obchodně - technická podpora zaměstnanců (školení, konzultace obch.případů). Dotace Zelené úsporám – tepelně technický výpočet (možno externě), zpracování žádosti o dotaci, (projekty případně energetické audity provádíme externě), poradenství zákazníkům VPS.

požadujeme

VŠ nebo SŠ stavebního směru (autorizovaný inženýr/technik výhodou). Znalost problematiky stavebních izolací a fasádních systémů. Znalost trhu výhodou. Prezentační a organizační dovednosti. Vysoké pracovní nasazení, odpovědnost. Řidičský průkaz sk.B. Znalost práce na PC (MS Office, AUTOCAD, ARCHICAD, Teplo, Energie / Protech apod.).

nabízíme

Motivační finanční ohodnocení. Zodpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní a moderní společnosti. Příznivé podmínky pro osobní a profesní rozvoj. Příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv. Mobilní telefon, notebook.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Stavebnictví

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.