Práce

Práce Hradec Králové

Obchodně technický poradce

název pozice: Obchodně technický poradce

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je VPS CZ s.r.o., působící na trhu se stavebninami jako specialista na střechy a stavební izolace již od roku 1994. Během tohoto období společnost získala významný tržní podíl ve svém regionu a v rámci uskupení Střecha speciál i v celé České Republice. V současné době disponuje 5 pobočkami a pokrývá region východních Čech a část severních a středních Čech. Prodáváme střešní krytiny, tašky, folie, okna, klempířské prvky, okapy, hydroizolace, tepelné izolace, asfaltové pásy, šindele. Dodáváme Tondach, Velux, Bramac, stavební chemie, nářadí, doplňky, světlíky, vata, polystyren, EPS, makralon.

Náplň práce:
Zajištění technické podpory zákazníkům VPS – dotační poradenství, návrh vhodné skladby materiálů, vytváření technických posudků, zpracování tepelně technických výpočtů apod. Obchodně-technická podpora zaměstnanců (školení, konzultace obch. případů).

požadujeme

VŠ nebo SŠ stavebního směru (autorizovaný inženýr/technik výhodou). Znalost problematiky stavebních izolací a fasádních systémů. Znalost trhu výhodou, prezentační a organizační dovednosti. Vysoké pracovní nasazení odpovědnost. ŘP sk. B. Znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, Teplo, Energie/Protech apod.)

nabízíme

Motivační finanční ohodnocení, zodpovědnou a smysluplnou práci ve stabilním a moderní společnosti. Příznivé podmínky pro osobní a profesní rozvoj. příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, mobilní telefon a notebook.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Stavebnictví

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.