Práce

Práce Hradec Králové

IT administrátor, správce sítě

název pozice: IT administrátor, správce sítě

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PETROF, spol. s r.o. - výrobce pianin a klavírů - vývoz do celého světa.

Náplň práce:
Správa a opravy veškerého HARDWARE, řešení požadavků uživatelů sítě IT.

požadujeme

Min. SŠ vzdělání; znalost IT; praxi na obdobné pozici min. 2 roky; administraci Windows 2003 server (Active directory, IIS, MS Exchange 2003,MS SQL 2000); administraci Unix (Fedora, Apache, MySQL, HP-UX 11.00); výhodou znalost funkcionality podnikových informačních systémů (ABRA, Orfert, Orsoft); výhodou znalost produktů GFI, MS ISA); administrace OS Windows (2000, XP, 7); znalost MS Office; zkušenosti v oblasti síťových připojení; samostatnost, iniciativu a odpovědnost; časovou a pracovní flexibilitu; komunikace s uživateli, řidičský průkaz sk. B.

nabízíme

1 týden dovolené navíc; mzda v rozmezí 28.000-35.000,- Kč; příspěvek na penzijní připojištění; HPP na dobu určitou - 1 rok, po té přechod na dobu neurčitou.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak nemusí být Váš životopis zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 30.5.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky