Práce

Práce Hradec Králové

Právník / právnička oddělení legislativní a právní

název pozice: Právník / právnička oddělení legislativní a právní

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Krajský úřad Královéhradeckého kraje, Pivovarské náměstí 1245, Hradec Králové 3.

Náplň práce:
Rozhoduje o odvoláních proti správním rozhodnutím obecných stavebních úřadů měst a zajištění právní agendy Královéhradeckého kraje a jeho orgánů. Připravuje a tvoří smlouvy, zastupuje Královéhradecký kraj v soudních řízeních, vede správní řízení.

požadujeme

Dosažené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, v oboru právní vědy.
Znalosti právních předpisů veřejné správy, obchodní, občanské a ústavní právo, zákon 500/2004 Sb., správní řád.
Uzávěrka přihlášek: 1. července 2010, ve 14:00 hodin (v této lhůtě musí být přihláška doručena Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje – písemně nebo osobně).Další informace naleznete na webových stránkách www.kr-kralovehradecky.cz

nabízíme

Platová třída: 12. Pracovní poměr na dobu určitou, jako zástup za rodičovskou dovolenou, nejdéle do května 2012.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Právo

Státní, veřejná zpráva

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, dodejte přihlášku do výběrového řízení včetně požadovaných dokladů na adresu Královéhradeckého kraje.

DŮLEŽITÉ: Uzávěrka přihlášek: 1. července 2010, ve 14:00 hodin (v této lhůtě musí být přihláška doručena Královéhradeckému kraji – písemně nebo osobně).
Další informace naleznete na webových stránkách www.kr-kralovehradecky.cz