Práce

Práce Hradec Králové

Referent/ka oddělení cestovního ruchu

název pozice: Referent/ka oddělení cestovního ruchu

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Krajský úřad Královéhradeckého kraje, Pivovarské náměstí 1245, Hradec Králové 3.

Náplň práce:
Podílí se na tvorbě a aktualizaci koncepčních materiálů cestovního ruchu, podílí se na tvorbě a realizaci projektů financovaných z evropských zdrojů, sleduje, třídí a vyhodnocuje informace z oblasti cestovního ruchu včetně příslušné legislativy v rámci EU z dostupných informačních zdrojů, zajišťuje agendu prezentace nabídky Královéhradeckého kraje pro účely cestovního ruchu.

požadujeme

Dosažené vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo v bakalářském studijním programu, obor školního vzdělání: ekonomický, ekonomicko-správní, výhodou je cestovní ruch, regionální rozvoj, informatika, znalosti oboru: problematika cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, orientace ve struktuře a organizaci cestovního ruchu v rámci České republiky, orientace v problematice EU pro oblast cestovního ruchu, zkušenosti s tvorbou koncepcí, programů, projektů, praxe v oboru: 3 roky, požadované jazykové znalosti: anglický jazyk, příp. jiný jazyk slovem i písmem, znalosti zákonů: č. 129/2000 Sb., č. 128/2000 Sb., č. 248/2000 Sb., č. 312/2002 Sb., č. 320/2001 Sb. Uzávěrka přihlášek: 30. září 2010, ve 14:00 hodin (v této lhůtě musí být přihláška doručena Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje). Další informace naleznete na webových stránkách www.kr-kralovehradecky.cz

nabízíme

Platová třída:11., pracovní poměr: na dobu určitou jako zástup za pracovní neschopnost a následně za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned – dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Ostatní

Státní, veřejná zpráva

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, dodejte přihlášku do výběrového řízení včetně požadovaných dokladů na adresu Královéhradeckého kraje.
DŮLEŽITÉ: Uzávěrka přihlášek: 30. září 2010, ve 14:00 hodin (v této lhůtě musí být přihláška doručena Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje). Další informace naleznete na webových stránkách www.kr-kralovehradecky.cz