Práce

Práce Hradec Králové

ZÁMEČNÍK

název pozice: ZÁMEČNÍK

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma KOVOSERVIS, spol.s r.o. HK založená v roce 1991.Společnost se zabývá zakázkovou výrobou převážně interiérových, ale i exteriérových výrobků, např. točitá, rovná, lomená schodiště, zábradlí, ploty, konstrukce a jiné v provedení NEREZ / OCEL / MOSAZ.

Náplň práce:
Ve firmě se pracuje samostatně popř. v tandemu, zakázku si každý řídí samostatně „od A do Z“, dobrá orientace s výkresovou dokumentací.

požadujeme

Zkušenost v práci s NEREZÍ, samostatnost, řidičský průkaz B, svářečský průkaz vítán a hlavně chuť se realizovat !

nabízíme

Hrubá mzda je individuální dle výkonu práce od 70,- až 120,-Kč / h., stravenky nebo dovoz jídla na objednání, pronájem pracovních oděvů po zkušební době, příspěvek na životní pojištění.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.