Práce

Práce Hradec Králové

PORADCE PRO FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ, Hradec Králové

název pozice: PORADCE PRO FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ, Hradec Králové

místo práce: Hradec Králové / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

• profesionální služby finančního poradenství z pohledu dlouhodobé perspektivy,
• prodej finančních produktů podle potřeb klienta – individuální i firemní obchod,
• péče o stávajících klienty a vyhledávání nových,
• plnění stanovených produkčních cílů

požadujeme

• SŠ – vzdělání (maturita podmínkou),
• proaktivní přístup a schopnost sebemotivace,
• výhodou je zkušenost s přímým prodejem,
• komunikativnost, samostatnost, flexibilitu,
• reprezentativní vystupování, výborné prezentační dovednosti,
• orientace na klienta a schopnost vzbuzování důvěry

nabízíme

• zázemí stabilní nadnárodní finanční skupiny,
• atraktivní finanční ohodnocení (kombinace fixní, bonusové a provizní složky),
• možnost profesního i osobního růstu v rámci firemního talent management programu,
• maximální odbornou pomoc v rámci Vaší adaptace,
• kontinuální vzdělávací systém hrazený ING,
• možnost rozvoje prodejních schopností a dovedností

druh práce

Jiný typ práce

název firmy

ING Česká republika

obor

Finance a ekonomika

Obchod a prodej

Pojišťovny

Servis a služby

Ostatní

Administrativa

kontaktní údaje

Mgr. Jakub Erler
724 086 670
jakub.erler@poradce.ing.cz