Práce

Práce Humpolec

Finance controller (6-11-56967/EP)

název pozice: Finance controller (6-11-56967/EP)

místo práce: Humpolec / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Chcete se stát součástí významné nadnárodní společnosti se sídlem v Humpolci?
Máte vysoké ambice?
Tak právě pro Vás máme tuto nabídku! Náplň práce:
- kontrola nákladů/výnosů, plánování výsledků hospodaření,
- provádění finančních analýz,
- reporting dle mezinárodních účetních standardů (IFRS),
- zdokonalování administrativního procesu
- příprava auditních podkladů a spolupráce s auditory

požadujeme

Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického směru, obor finance,
- znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni nutností,
- výborná znalost práce na PC (MS Office),
- analytické schopnosti,
- schopnost řešit problémy,
- zkušenosti s IFRS a reportingem
- praxe 3 roky e na obdobné pozici,
- schopnost pracovat v teamu,
- ŘP sk. B.

Plat: 25 000 - 50 000 Kč/měs. (dle praxe a zkušeností)

nabízíme

25000-50000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Sedláková Gabriela
+420 567 588 911

gabriela.sedlakova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz