Práce

Práce Humpolecko

Projektový manažer expedice! (6-21-1702/EP)

název pozice: Projektový manažer expedice! (6-21-1702/EP)

místo práce: Humpolecko / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Pro našeho významného klienta - společnost pohybující se v oblasti expedice na Humpolecku hledáme zajímavé a dynamické kandidáty na pozici

PROJEKTOVÝ MANAŽER EXPEDICE!!

Náplní Vaší práce bude:

- vedení a motivace pracovníků, jejich výběr a školení
- řízení provozu nočního centra
- návrhy a realizace plánů na zvyšování efektivity a kvality provozu

požadujeme

Požadujeme:

- zkušenosti s vedením lidí (nejlépe v automobilovém průmyslu)
- dynamickou a energickou osobnost
- znalost AJ výhodou (alespoň na základní úrovni)
- vysoké pracovní nasazení, orientace na cíl
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz sk. B

nabízíme

18000-25000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Bartůňková Andrea
+420 567 588 911

andrea.bartunkova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz