Práce

Práce Humpolecko

IT specialista - Humpolecko (1-10-5409/EP)

název pozice: IT specialista - Humpolecko (1-10-5409/EP)

místo práce: Humpolecko / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Umíte programovat a znáte dobře síťovou problematiku? Navíc ovládáte AJ či NJ? Pak jste vhodnými kandidáty na pozici IT specialista pro našeho klienta, úspěšnou firmu na Vysočině.

Náplň práce:
- péče o fungování sofistikovaného informačního systému v rámci firmy včetně poboček a zákazníků po celé ČR
- plánování údržby IT v rámci přidělené oblasti
- IT servis

požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- výborná znalost Windows XP Profesional
- znalost programovacího jazyka - nejlépe Visual Basic .NET
- znalost síťové problematiky
- znalost Windows Server 2003 a Linux - vítána
- znalost AJ případně NJ
- komunikační schopnosti
- ŘP skup. B

nabízíme

20000-25000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Navrátilová Gabriela
(+420) 567 588 911

gabriela.navratilova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz