Práce

Práce Jihlava

Ředitel pobočky Jihlava (6-13-56626/EP)

název pozice: Ředitel pobočky Jihlava (6-13-56626/EP)

místo práce: Jihlava / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Náplň práce
- řízení pobočky (vedení týmu cca 5 lidí)
- odpovědnost za plnění obchodního plánu
- vedení obchodních jednání, vyjednávání smluvních podmínek
- prosazování firemní strategie ve svěřeném regionu
- péče o zákazníky v regionu a aktivní získávání nových klientů

požadujeme

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
- praxe v obchodní činnosti (mimo rychloobrátku) minimálně 3 roky
- zkušenost s vedením menšího kolektivu podmínkou
- komunikativní osobnost, seriózní a reprezentativní vystupování
- manažerské schopnosti
- výborná znalost regionu Vysočina
- znalost Aj na základní úrovni

nabízíme

25000-30000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Kozáková Pavla
(+420) 567 588 911

pavla.kozakova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz